Krmivo pre mačky

Happy Cat – veľmi kvalitné krmivo pre mačky

Naše suché krmivo pre mačky robí všetky mačky šťastnými

Ste majiteľmi mačky, chovateľmi, alebo zverolekári a máte radi mačiatka, dlhosrsté mačky a mačacích seniorov? Potom sa istotne už dlho sami seba pýtate: kde môžem nájsť najlepšie krmivo pre mačky? Ktoré krmivo je pre moju mačku to správne? Čo to j...

Happy Cat – veľmi kvalitné krmivo pre mačky

Naše suché krmivo pre mačky robí všetky mačky šťastnými

Ste majiteľmi mačky, chovateľmi, alebo zverolekári a máte radi mačiatka, dlhosrsté mačky a mačacích seniorov? Potom sa istotne už dlho sami seba pýtate: kde môžem nájsť najlepšie krmivo pre mačky? Ktoré krmivo je pre moju mačku to správne? Čo to je najlepšie krmivo pre mačky? Happy Cat Vám ponúka veľký výber veľmi kvalitných mačacích krmív pre Vášho izbového tigra - bez ohľadu na to, pre akú životnú fázu.

Detaily

Krmivo pre mačky V kategórii sa nenachádza žiadny produkt.

Podkategórie

 • Happy Cat Super Premium

  Pre každú mačku máme to správne suché krmivo

  Napríklad mačatá kladú na svoju potravu veľmi zvláštne požiadavky. Preto sme vyvinuli vlastné suché krmivá pre mačiatka. Granule Happy Cat Supreme Junior a bezobilninové granule Sensitive Grainfree Junior sú zhotovené z veľmi kvalitného hydinového a lososieho mäsa a majú vysoký obsah taurínu. Sú tak optimálne prispôsobené potrebám Vášho mačacieho miminka. Preto sú naše Junior krmivá pre Vaše mačiatko nielen správne chutné, ale taktiž mu pomáhajú zdravo rásť.
  Možno že tiež máte doma precitlivelú mačku, alebo dokonca alergickú mačku, ktorá má alergiu na obilie alebo na lepok. Vyžaduje Vaša mačka z týchto dôvodov bezobilninové krmivo alebo bezlepkové krmivo? Potom sú naše krmivá z rady SUPER PREMIUM Sensitive pre Vás to pravé. Suché krmivá Happy Cat SUPREME SENSITIVE sú veľmi kvalitnou mačacou potravou - sú bezlepkové a bezobilninové a teda vhodné pri potravnej neznášanlivosti alebo alergii. Zoznámte sa s našimi piatimi druhmi krmív Happy Cat Sensitive pre dospelé precitlivelé mačky - krmivá Happy Cat Sensitive Land Geflügel, Happy CatSensitive Grainfree Seefisch, Happy Cat Sensitive Ente, Happy Cat Sensitive Grainfree Kaninchen a Sensitive Grainfree Rentier sú veľmi chutné a výborne vhodné aj pre veľmi prieberčivých mačacích labužníkov. Krmivá Sensitive Grainfree Seefisch, Sensitive Grainfree Rentier a Sensitive Grainfree Kaninchen neobsahujú žiadne obilie a sú teda bezobilninové (= Grainfree). A receptúry  Sensitive Grainfree Kaninchen a Sensitive Grainfree Rentier dokonca neobsahujú ani hydinové mäso a ani ryby. 

  Ak máte tlstú mačku alebo maočku s miernou nadváhou, hľadajte vhodné lahšie diétne krmivo. S našim suchým krmivom Happy Cat Supreme Light Vaša mačka svoju nadváhu zasa rýchlo stratí. A vďaka vysokému obsahu hydinového mäsa a taurínu je toto ľahké diétne krmivo správne chutné a je dobre prijímané. Ak chcete nadváhe predísť, najmä však pri kľudných kastrovaných mačkách, máme pre Vás špeciálne krmivo so zníženým energetickým obsahom. So špeciálnou receptúrou krmiva Supreme Sterilised budete mať kontrolu nad apetítom Vašej mačky a nad príjmom kalórií. Špeciálnou kapitolou v problematike nadváhy mačiek sú bytové mačky. Bytové mačky mávajú obvykle menej príležitostí a podnetov k pohybu a teda bývajú obvykle menej fyzicky aktívne. A preto majú tiež nižšie nároky na obsah energie v krmive. Špeciálne pre tieto bytové mačky sme preto vyvinuli energeticky menej bohaté krmivá Happy Cat Supreme Indoor. Vyskúšajte aj Vy naše tri nové receptúry: Supreme Indoor Atlantik Lachs, Supreme Indoor Weide-Lamm a Supreme Indoor Voralpen Rind.

 • Happy Cat Sensitive

  Zoznámte sa s našimi piatimi druhmi krmív Happy Cat Sensitive pre dospelé precitlivelé mačky - krmivá Happy Cat Sensitive Land Geflügel, Happy CatSensitive Grainfree Seefisch, Happy Cat Sensitive Ente, Happy Cat Sensitive Grainfree Kaninchen a Sensitive Grainfree Rentier sú veľmi chutné a výborne vhodné aj pre veľmi prieberčivých mačacích labužníkov. Krmivá Sensitive Grainfree SeefischSensitive Grainfree Rentier a Sensitive Grainfree Kaninchen neobsahujú žiadne obilie a sú teda bezobilninové (= Grainfree). A receptúry  Sensitive Grainfree Kaninchen a Sensitive Grainfree Rentier dokonca neobsahujú ani hydinové mäso a ani ryby. 

 • Happy Cat Minkas

  Päť dobrých dôvodov, které hovoria pre suché krmivá Happy Cat Minkas

  • Bez sóje a rastlinných bielkovinových extraktov
  • Bez umelých farbív, vôní a konzervantov
 • Happy Cat Indoor

  Špeciálnou kapitolou v problematike nadváhy mačiek sú bytové mačky. Bytové mačky mávajú obvykle menej príležitostí a podnetov k pohybu a teda bývajú obvykle menej fyzicky aktívne. A preto majú tiež nižšie nároky na obsah energie v krmive. Špeciálne pre tieto bytové mačky sme preto vyvinuli energeticky menej bohaté krmivá Happy Cat Supreme Indoor. Vyskúšajte aj Vy naše tri nové receptúry: Supreme Indoor Atlantik LachsSupreme Indoor Weide-Lamm a Supreme Indoor Voralpen Rind.